2020'nin En İyi WordPress Temaları: Ücretli,Ücretsiz

İndirmek veya kullanmak için en müthiş ücretsiz ve ücretli temaları keşfedin

2020'nin En İyi WordPress Temaları: Ücretli,Ücretsiz

WordPress platformu renkli ve iyi ortaya koydu internet sayfalarını kurmak için en kolay yollarından biridir. Kurulum genellikle birkaç fare tıklamasıyla gerçekleştirilir, bundan dolayı kodlama bilgisi gerekmez.

Platform, bazıları küçük işletmeler benzer biçimde belirli kullanıcılara uygun olan, bazıları daha genel bir çekiciliğe haiz olan, temalar olarak bilinen binlerce tasarımı destekler.

Birçok Wordpress teması bloglar için tasarlanmıştır , ancak sanat ve fotoğraf portföyleri gibi daha uzman temalar vardır . Ayrıca, internet sitelerine ekstra yatırım yapmak isteyenler için premium Wordpress temaları ve iş kullanıcıları için e-ticaret temaları da vardır.

1- HESTİA

Ücretsiz ve Premium

Tek tıklamayla kurulum

Hestia , oldukca amaçlı işlevselliği nedeniyle küçük işletmeler, girişimler, çevrimiçi ajanslar ve şirketler için harika bir temadır. Kullanıcıların bu temayı indirmek için ödeme yapmaları gerekmez. Kurulum ve kurulum kullanıcı dostu olacak halde tasarlanmıştır.

Bu tema, bir e-ticaret platformu oluşturmak isteyen kullanıcılar için en uygunudur. Hestia, WooCommerce ile entegre olarak kullananların güzel tasarlanmış ürün listelerine erişmesine izin verir. Kullanımı basit sürükle ve bırak özelliği vardır.

Bu tema, sitenize resim eklemenize ve sitenize haiz olmanıza yardımcı olan özel arka plan ayarlarıyla birlikte gelir. Çok amaçlı bir sayfa tasarımı, bir widget tasarlanmış altbilgi ve bir blog yada haber kısmı vardır.

Seyahat Haritası, Fotoğraf Galerisi, Düz Paralaks Kaydırıcı ve Elementor Sayfa Oluşturucu ile bütünleşir. Hestia duyarlı ve tasarım için Malzeme Kitini kullanıyor.


Çoğu WordPress temasında olduğu gibi, indirmeden önce kullananların örneklemesi için bir demo vardır.

2-ALLEGİANT

Allegiant , yeni başlayan küçük işletmeler için en uygun olan son aşama özelleştirilebilir bir WordPress temasıdır.

Temanın kendisi kolay ve iyi düzenlenmiştir. En üstte en popüler hizmetlerinizi yada ürünlerinizi vurgulamak için büyük bir başlık var. Ana sayfadaki slaytlar herhangi bir sırada görüntülenebilir.

Tema, iş ekibinizle veya diğerlerinin yanı sıra geçmiş çalışmalarınızla ilgili ayrıntılarla sayfanıza kolayca eklenebilecek çeşitli özellik blokları sunar. Bu bloklar, temanın 'CPO İçerik Türleri' eklentisiyle beraber gelir. Eklenti ücretsizdir ve fazlaca hızlı bir halde yüklenir.

Bu öncesinden inşa edilmiş bloklar ek olarak referans kısmı ile birlikte gelir. Bilgileri bloklara kopyalamak ve yapıştırmak çok kolaydır.

Allegiant, WooCommerce, Yoast SEO, WPML ve İletişim Formu 7 benzer biçimde diğer ücretsiz popüler WordPress temalarıyla bütünleşir.

WordPress web sitesinden indirmek de ücretsizdir.

Bazı çevrimiçi yorumcular, temanın özelleştirilebilir olmasına rağmen, bunun nasıl yapılacağını anlamanın basit olmadığını belirtiyor. Allegiant'ı yeni kullanıcılar için önermezler.

Tepkiniz Nedir?

like
3
dislike
2
love
2
funny
0
angry
1
sad
0
wow
2