2500 TL Ve İnternet Kazanma

 Arkadaşlar 3 Dakikada 15₺ den başlayan Bitcoin ve bir sürü 2 internet kazanabilirsiniz.

2500 TL Ve İnternet Kazanma

Bitay İle Nasıl Para Kazanılır? Bitay Nedir?

Bitay İle Para Kazanmak

Son zamanlarda popüler olan Bitay bir çok İnternet sitesinde ve gruplarda kendiniden sıkça bahsettirmiştir. Bitay ile oturduğunuz yerden para kazanmak mümkündür ve bu parayı banka hesaplarınıza anlık olarak çekebiliyorsunuz. Bitay bir kripto para borsasıdır ve kimlik doğrulaması yaparak kayıt olan kullanıcılara bir miktar para vermektedir. Tabii ki bir miktar parayı siz kendi arkadaşlarınızı davet ederekde katlayabilirsiniz 1000 TL'ye kadar bile çıkarabilirsinizi tamamen sizin çalışmanıza bağlı.

Bitay Güvenilir mi?

Bitay herhangi bir internet üzerinden kripto para borsası oluşturan bir oluşum değildir gerçek olarak İstanbul'da bir ofisleri bulunmaktadır. Bitay Teknoloji olarak geçmektedir. Bitay'ın resmi İnternet sitesinden bitcoin alım satımı da gerçekleştirebilirsiniz. Bitcoin dışında diğer kripto para birimleri ile de alım ve satım gerçekleştirebilirsiniz.

Bitay'a Nasıl Kayıt Olur? Nasıl Para Kazanırım?

Bitay'a kayıt olmak için Bitay'ın resmi İnternet sitesi BURAYA giderek kayıt olabilirsiniz veyahut resmi mobil uygulamasını indirerek mobil üzerinden de kayıt olabilirsiniz. Bitay'a kayıt olduktan sonra sizden istenen kimlik bilgilerinizi doğrulayınız ve hiçbir şey yapmadan 15 TL kazanıyorsunuz. Tabi ki bu 15 TL'yi katlayabilirsiniz 30, 50, 100 ve katlarını yapabilirsiniz. Size vereceğimiz bağlantıdan kayıt olarak 15 TL'den daha fazla kazanabilirsiniz. Sizde kayıt olduktan sonra bağlantınız ile arkadaşlarınıza daha fazla kazandırabilirsiniz.

KYC (Kimlik Onayı) yapmanız şart dostlar.

Bu işlem tüm Kripto Para borsaları için zorunludur. Bu sistemler bankacılık ile aynı olduğu için kimlik bilgilerinizi onaylamalısınız.

Türkiyenin en güvenilir borsalarından biridir.

 

Üye olduktan sonra 6 aile bireyi veya arkadaşınızı kendi referans linkinizle kayıt ederseniz 6*15=90₺ onlar , 105₺ siz alırsınız. Yani Toplam 115₺ Hesabınıza direk çekebilirsiniz.

 

2 Adımda hızlıca onay yapabilirsiniz!
Buraya tıklayarak kayıt olmazsanız ödül alamazsınız!

Sadece aşağıdaki linkten kayıt olduğunuzda ödülü kazanabilir ve internet hakkı kazanabilirsiniz .

BU linkinden Kayıt olduktan sonra;

 Google Play veya Apple Store’dan Bitay uygulamasını telefonunuza indirin(mobil uygulama gerekli)


Linke Gitmek İçin Tıklayın

Tepkiniz Nedir?

like
2
dislike
0
love
2
funny
1
angry
3
sad
0
wow
2