Android akıllı telefonunuzun Android 11 beta için uygun olup olmadığı nasıl kontrol edilir

"Android akıllı telefonunuzun Android 11 beta için uygun olup olmadığı nasıl kontrol edilir" yazımızı detaylıca anlattık.

Android akıllı telefonunuzun Android 11 beta için uygun olup olmadığı nasıl kontrol edilir
Hafif bir gecikmeden sonrasında Google nihayet Android 11 beta'yı kullanıma sunmaya başladı. Bu, yaklaşan Android güncellemesinin ilk beta sürümüdür ve her zaman olduğu şeklinde şu anda Android 11 beta sayfasına nazaran müsait olan yalnızca birkaç cihazla sınırlıdır.
Android beta kullanıcılarına kaydolmak için çoğu zaman etkin bir Google hesabıyla birlikte ahenkli bir ahize gerekir. Şimdi, 2020 ve bugün kimsenin bir Google hesabı olmadığından şüpheleniliyor. Google Hesabınız yoksa, sizin için iyi mi hesap oluşturacağınızı öğrenmek için burayı tıklayın.
Cihazınızın Android 11 beta 1 programına müsait olup olmadığını nasıl kontrol edeceğiniz ikinci kısma geliyor musunuz? Google da bunu oldukça basitleştirdi. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan Android 11 beta internet sitesini ziyaret etmek ve cihazınızın uygunluğunu test etmek için akıllı telefonunuzda kayıtlı olan aynı Gmail hesabıyla giriş yapmaktır .
Android 11 beta uygunluk kontrolü için adımlar :
Google Chrome'u herhangi bir cihazda açın,
'https://www.google.com/android/beta' adresini ziyaret edin,
Kayıtlı Google Hesabınızı kullanarak giriş yapın,
Giriş yaptıktan sonra, "Uygun cihazlarınızı görüntüleyin" düğmesine hafifçe vurun veya tıklayın,
Geçerli cihazınız beta programı için uygunsa, cihazın Etkinleştir düğmesinin görüntüsünü görürsünüz.

Tepkiniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1