Android Cihazı İkinci Ekran,Monitör Yapmak

Android Cihazı İkinci Ekran,Monitör Yapmak detaylı bir şekilde anlattık .

Android Cihazı İkinci Ekran,Monitör Yapmak

Android Cihazı İkinci Ekran Yapmak

Kullanacağımız uygulamanın adı Spacedesk. Windows bilgisayara ve Android telefon / tablete tatbik yüklemek gerekiyor. Yazılım kablosuz ağ üzerinden veri aktarımı gerçekleştirdiği için kablo karmaşasından kurtuluyorsunuz.

 

Öncelikle bu bağlantıya erişin ve işletim sisteminize uygun (32-bit yahut 64-bit) Spacedesk sürücüsünü bilgisayarınıza indirin. Sisteminiz çok eski değilse muhtemelen 64-bit Windows kullanıyorsunuzdur.

 

Sürücüyü indirdikten sonrasında dosyaya çift tıklayın ve Next butonunu kullanın. Install butonunu görene dek Next ile devam edin, sonra Install butonuna tıklayın. Kurulum tamamlanınca bilgisayarınız otomatik olarak yeniden başlayacaktır.

 

Daha sonrasında Android işletim istemli cihazınıza Spacedesk uygulamasını yükleyin.

 

Akıllı telefon / tablet ve bilgisayarınızın aynı kablosuz ağa dahil olması gerekmekte. Mobil cihazınızda uygulamayı çalıştırın, kişisel bilgisayarınızı otomatikman algılayacaktır. Tabii Spacedesk sunucu yazılımının bilgisayarınızda sistem tepsisinde görünüyor olması gerek. Spacedesk Android uygulamasında Connect butonuna dokunun.

Bağlantı kurulur kurulmaz bilgisayarınızda yeni bir cihaz bağlandığında çalınan bildirim sesini duyacaksınız. Aynı zamanda Android cihazınızın ekranında Windows masaüstünüzü göreceksiniz. Ancak bu basit bir ekran yansıtma yöntemi. Android cihazınızı ikinci ekran olarak kullanmak için masaüstünüzde boş bir alanda sağ tıklayın ve Display settings'i seçin. 

Buradan ikinci monitör modunu Extend these displays olarak ayarlayın ve alt kısımdaki Apply butonuna tıklayın. Artık Android cihazınızı Windows bilgisayarınıza bağlı ikincil bir monitör olarak

Tepkiniz Nedir?

like
2
dislike
0
love
1
funny
0
angry
1
sad
0
wow
1