Android'de Aynı Anda Birden Fazla Dilde Yazma

Günümüz dünyasındaki insanlar akıllı telefonlara çok bağımlı hale geldi.

Android'de Aynı Anda Birden Fazla Dilde Yazma
Genellikle tarama, mesajlaşma, arama kaydı, yazma ve diğerleri için kullanılabilecek birçok uygulamaya erişim sağlarlar. Her gün yeni bir özellik veya diğeri eklenir ve en son eklenen klavye uygulamasıdır.

Aslında size birden fazla dil desteği sunacak oldukça ilginç bir uygulama. Klavye uygulamalarıyla birçok mükemmel hususiyet ve özelleştirilebilir seçenek sağlanır.
Android aygıtları yazarken aslında çok dilli yazmanın değişik türlerini işleyebilir. Klavye uygulamaları, muhtelif diller arasında gidip gelmenize yardımcı olacaktır.
Android cihazınızda birden fazla dilde yazabileceğiniz 2 metot vardır. Hızlı klavye: Yüksek dereceli bir android klavye uygulaması. Google Play Store'dan yararlanabilirsiniz. Bu uygulamanın sayesinde beş dilde yazabilirsiniz. Bu beş dil içinde yukarı, aşağı veya ileri veya geri geçiş yapabilirsiniz.
1. Adım: Swift Key Uygulamasını Play Store'dan indirdikten sonrasında yükleyin.
2. Adım: Uygulamayı açın ve Diller seçeneğine gidin. Kullanabileceğiniz ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok dil var. Bunlar her türlü dil paketinden indirilebilir ve klavyede de kullanılabilir.
3. Adım. Birden fazla dilde çalışmak istiyorsanız, tüm dil paketlerini aynı anda indirebilirsiniz. Daha sonrasında klavye adımına gidebilir ve ihtiyacınız olacak dili test edebilirsiniz. Birden fazlaca dili kullanmak için SwiftKey Uygulamasını bu şekilde kullanabilirsiniz. Herhangi bir Üçüncü Taraf Uygulaması kullanmadan yapmak için Google Klavye uygulaması, akıllı telefonunuzdaki bütün diller için varsayılan bir tatbik olarak kullanılabilir. Adımları izleyerek birden fazla dil kullanılabilir.

Tepkiniz Nedir?

like
2
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
2