Call Of Duty: Black Ops Cold War, Nuketown '84 Çok Oyunculu Haritası Ekliyor

Nuketown '84 artık Call of Duty Black Ops Cold War'da yayında. Hayranların favori haritası, 1956'dan kalma ve 1984'te uyumsuzlar tarafından yeniden tasarlanan bir sitedir.

Call Of Duty: Black Ops Cold War, Nuketown '84 Çok Oyunculu Haritası Ekliyor

Nuketown '84 için serbest bırakıldı Black Ops, Cold War: Call of Duty çıkışından bu yana Sezon 1. habercisi olarak bugün Call of Duty: Black Ops, Soğuk Savaş , çok oyunculu ve sevilen Zombiler modunda Sezon olmuştur 0. PRESTIGES vardır Kazanmak ve Sezon 0 için pek çok zorluk, ancak Call of Duty: Black Ops Cold War'un hayatının ilk birkaç haftası için Battle Pass yok .

Call of Duty: Black Ops Cold War'un 1. Sezonunun 10 Aralık'ta yayınlanması planlanıyor. Oyuncular, 0. Sezon'a kıyasla çok daha fazla içeriğin öğütülmesini bekleyebilirler. Yeni prestijler ve prestij ustası eklenecek, haritaların yanı sıra yeni silahlar da eklenecek. Call of Duty: Black Ops Cold War'daki ilk Battle Pass  satın alınabilecek. Görünüşe göre Sezon 1'de iki yeni silahla birlikte üç yeni çok oyunculu harita olacak. İçerik büyük olasılıkla tek seferde değil, Call of Duty: Modern Warfare'ın her Sezonda yaptığı gibi parçalar halinde yayınlanacak.

Ayarlamak için içeriğin yeni Sezon hareket, Nuketown '84 tüm platformlarda Multiplayer içinde serbest bırakıldı. Call of Duty web sitesindeki bir blog yazısında , Nuketown '84 ana hatları verildi ve yeni oyuncular için birçok ipucu listelendi. Herhangi bir ipucu verilmeden önce, birçok oyuncunun haritanın emektarları olduğu kabul edilir. Bir şekilde Nuketown, Call of Duty: Black Ops'tan bu yana her Treyarch Call of Duty oyununda yerini aldı . For Black Ops Soğuk Savaş yineleme, bazı backstory bile verildi.

Nuketown '84 elbette 80'lerde geçiyor ve bu dönemi temsil etmek için benzersiz bir estetiğe sahip. Ancak, tamamen 80'li yıllara dayalı değil ve önceki sürümler gibi elden geçirilmiş değil. Aksine, Nuketown '84 terk edilmiş, tükenmiş ve yeniden kullanılan bir sitedir. Bölgede 1956'da yapılan nükleer testlerden sonra Nevada bölgesi, bir grup uyumsuzluğa rastlayana kadar neredeyse 30 yıl boyunca terk edildi. Bu kadar uzun bir süre sonra mekanı kendine has hale getiren uyumsuzluklar, haritadaki grafiti ve tuhaf estetik karışımını açıklıyor.

Çoğu Call of Duty oyuncusu için, Nuketown '84'ün piyasaya sürülmesi heyecan verici bir şey. Shipment veya Rust gibi hızlı tempolu oynanışı teşvik eden hayranların favorisi bir harita. Black Ops oyunundan bağımsız olarak , oyuncular haritadan asla bıkmazlar ve mevcut rotasyona garantili harika bir harita sunar. Nuketown '84'ün eklenmesiyle Call of Duty: Black Ops Cold War'da dokuz harita var ve bu liste önümüzdeki ay Sezon 1'de çıktıkça büyümeye devam edecek.

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0