Call of Duty: Black Ops Cold War ve Warzone Birinci Sezon Ertelendi

Birinci Sezon, her iki oyun için de yeni içerikle, önceden planlanandan yaklaşık bir hafta sonra başlayacak.

Call of Duty: Black Ops Cold War ve Warzone Birinci Sezon Ertelendi

Başlangıçta 10 Aralık'ta gelmesi planlansa da, Call of Duty: Black Ops Cold War ve Call of Duty: Warzone artık 16 Aralık'ta Birinci Sezon içeriğini alacak. Yeni sezon, herhangi bir Black Ops oyunundaki en büyük ücretsiz içerik düşüşü olacak ve her iki başlıkta da denenecek birçok yeni güzellik olacak.

Black Ops Soğuk Savaş yeni haritalar, gelen silahlı çatışma modu dahil olmak üzere, yeni çok oyunculu bir içerik ton elde edilecektir Call of Duty: Modern Warfare ve Fireteam haritası Raid - zamanda temel Black Ops 2 aynı isimli haritası rağmen Black Ops Cold War bu oyundan birkaç on yıl önce belirleniyor. Daha önce internette klasik bir haritanın geri döneceğine dair söylentiler gördük ve bu olabilirdi.

Zombiler modu, daha fazla mod ve zorluk ve çapraz başlık olan sezonluk bir prestij sistemi ile eğlenceye de giriyor. Bu, ilerlemenizin büyük olasılıkla bir sonraki Call of Duty oyununa taşınacağı anlamına gelir. Özellikle de Call of Duty oynamaya gelecek yılın oyun sürümlerine kadar devam eden biriyseniz, bu çok iyi bir haber.

On Warzone tarafında, savaş royale oyuncuların farklı Blueprint sürümleri ve yepyeni bir harita ve modu dahil olmak Black Ops Soğuk Savaş 30 silah olsun. Ayrıca bir çeşit yeni "Gulag deneyimi" olacak, böylece bir maçtan elendiğinizde işler biraz farklı görünebilir.

12 Aralık'tan itibaren ve yeni sezon düşene kadar koşarak, Black Ops Cold War'da iki kat XP ve silah XP'si kazanabileceksiniz ve 8 Aralık ile 15 Aralık arasında giriş yaparak ücretsiz olarak iki sezon öncesi paket alabilirsiniz. Operatör görünümleri, silahlar, nişangahlar ve arama kartları gibi şeyler içerirler.

Tepkiniz Nedir?

like
2
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
2