Call of Duty: Mobile için Gun Game modu duyuruldu

1 Ekim’de iOS ve Android için yayınlanan Call of Duty Mobile, kısa sürede 100 milyon indirme barajını aşarak önemli bir başarıya imza atmıştı. Şu aralar mobil platformlarda en çok oynanan yapımlardan biri olan CoD Mobile bu popülaritesini bir süre daha devam ettirecek gibi görünüyor.

Call of Duty: Mobile için Gun Game modu duyuruldu

Bilindiği üzere Activision oyunu Tencent bünyesindeki Timi Studios’a emanet etmişti. Şimdiye kadar başarılı bir iş çıkaran Timi ekibi, yayınladıkları ilginç modlarla da Oyun severlerin heyecanını canlı tutmayı başarıyor.

Gun Game modunda 10 oyuncu birbiriyle karşı karşıya gelecek. Oyuncuların amacı 200 puana ulaşabilmek. Her kill 10 puan kazanmayı sağlayacak. Fakat her kill’den oyuncunun silahı otomatik olarak değişecek. Böylelikle, 200 puana ulaşabilmek için oyuncunun birbirinden farklı birçok silahla kill alması gerekecek.

Bu silahlar ise rastgele bir biçimde pompalı, makineli tüfekler, sniper silahları olabilir. Fakat oyuncuyu 200 puana ulaştıracak olan yirminci kill’in bıçak ile alınması gerekecek. Bu da Gun Game modunun en zorlu aşamasını oluşturuyor.

Yeni oyun modu için süre limiti 10 dakika olarak tasarladı. Fakat eski oyuncuların hatırlayacağı üzere, hiçbir Gun Game mücadelesi bu kadar uzamıyor. Dolayısıyla süre limiti sembolik olarak oyun moduna dahil edilmiş denilebilir.

Elbette bu modların gelip geçici olduğunu da hatırlatmamız gerekiyor. Örneğin tabanca modu sonlanınca, keskin nişancı tüfeği modu oyuna geldi. Muhtemelen bu mod sonlandığında da farklı bir mod göreceğiz.

Tepkiniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
1
funny
1
angry
0
sad
0
wow
0