Cyberpunk 2077: Çok Oyunculu Ne Zaman Çıkıyor?

Cyberpunk 2077: Multiplayer Ne Zaman Çıkıyor? Tek oyunculu oyun sadece başlangıç ​​- bağımsız bir çok oyunculu oyun yolda.

Cyberpunk 2077: Çok Oyunculu Ne Zaman Çıkıyor?

Yıllar süren geliştirme ve birçok gecikmeden sonra, CD Projekt Red'in Cyberpunk 2077'si nihayet 10 Aralık'ta piyasaya sürülecek. Ancak lansman sadece bir başlangıç. Tek oyunculu kampanyanın genişletmelerine ek olarak, daha sonra açıklanacak , CD Projekt Red'in Cyberpunk 2077 evreninde bağımsız bir çok oyunculu oyun seti üzerinde çalışan başka bir ekibi var.

Ama ne zaman yayınlanacak? CDPR henüz bir tarihte kilitlenmedi, ancak muhtemelen yakında olmayacak. Cyberpunk 2077'nin çok oyunculu oyununun çıkış tarihi açısından CDPR , en kısa zamanda 2022'de piyasaya sürülmesini beklemeniz gerektiğini söylüyor .

CDPR yöneticisi Adam Kicinski geçtiğimiz günlerde bir kazanç brifingi sırasında oyun hakkında konuştu. Cyberpunk 2077 için sadece bir "mod" demenin doğru olmadığını söyledi.

Bunun yerine bağımsız bir ürün olarak düşünülmelidir. Kicinski "Öyleyse önce biz buna mod demiyoruz" dedi. "Bu, ayrı bir adanmış üretim, büyük bir üretim. Onu bağımsız bir ürün olarak düşünüyoruz."

Cyberpunk 2077 çok oyunculu oyun, tek oyunculu oyuna bağlı, ancak CD Projekt Red, tek oyunculu oyunu geliştiren ekipten ayrı bir ekip çalışmasıyla "bağımsız bir yapım" olarak görüyor.

Kicinski, CD Projekt Red'in şu anda çok oyunculu oyunda kasıtlı olarak sessiz kaldığını ve bunun Cyberpunk 2077'nin tek oyunculu oyunu için yutturmaca oluşturmaya odaklanmaya devam edeceğini söyledi. Kicinski, insanların Cyberpunk 2077'nin çok oyunculu oyunuyla ilgili haberleri 2021'in 1. çeyreğinde beklediklerini söyledi.

Ne yapmak Cyberpunk 2077 çok oyunculu oyun hakkında bilmek o microtransaction sistemi çeşit sahip olacağını, ancak kullanmaya ne iş modeli bu aşamada 's bilinmeyen. Mikro aktarımlarla ilgili olarak, CD Projekt Red, hedefin kullanıcılara paraları için adil bir işlem gibi hissettiren satın alabilecekleri içerik sağlamak olduğunu söyledi.

Tepkiniz Nedir?

like
4
dislike
0
love
4
funny
0
angry
0
sad
0
wow
3