Cyberpunk 2077 en hızlı araba - Cyberpunk 2077'de en hızlı arabaya ücretsiz nasıl sahip olunur

Artı, soruya kesin cevap: Cyberpunk 2077'de arabaları özelleştirebilir misiniz?

Cyberpunk 2077 en hızlı araba - Cyberpunk 2077'de en hızlı arabaya ücretsiz nasıl sahip olunur

Cyberpunk 2077'nin en hızlı arabaları, en kısa sürede garajınıza eklemek isteyeceğiniz araçlar olacak, sonuçta sizi Night City'de mümkün olan en yüksek hızlarda götürecek yepyeni bir sürüşü kim istemez ki? Neyse ki, en iyi sürüşlerin birçoğu tamamen ücretsiz olarak elde edilebilir , böylece zor kazandığınız girdaplarınızı yeni bir araba veya bisiklete harcamak zorunda kalmazsınız. İşte Cyberpunk 2077'deki en hızlı arabalar - ve bisikletler - ve her birine nasıl ulaşılacağı.

Cyberpunk 2077 en hızlı arabalar ve nasıl elde edilir

1. Rayfield Caliburn

Beygir gücü: 1.660
Nasıl alınır: Cyberpunk 2077'deki en hızlı araba aslında ücretsiz olarak temin edilebilir, ancak bulacağınız görevde kaçırmak kolaydır. Ancak panik yapmayın, daha sonra yine de alabilirsiniz. 

Hayalet Kasaba görevi sırasında, arabasını geri aldıktan sonra Panam'ın Nash ile savaşmasına yardım edebilirsiniz. Madenin içinde sadece ilgili parçayı alabileceğiniz ve ardından Rayfield Caliburn'u uzaklaştırabileceğiniz bir konteyner var. 

Ancak, bu görev sırasında kaçırdıysanız (yaptığımı biliyorum), daha sonra geri dönüp toplayabilirsiniz. Yapmanız gereken şey, aşağıdaki haritada sarı renkle gösterilen Badlands'daki Sunset Motel'e hızlı bir şekilde gitmek ve ardından pembe ile işaretlenmiş garip U dönüşü yolunun sonunda bulunan madene gitmek. .

Burada, temelde büyük bir mağara olan madenin girişini bulacaksınız. 

İçerideki tünel boyunca tüm yol boyunca sürün ve içinde Rayfield Caliburn'ün bulunduğu bir konteyner ve diğer bazı güzel avantajlarla birlikte göreceksiniz. Sadece içeri gir ve uzaklaş. 

Bu, Cyberpunk 2077'de en hızlı arabayı almanın tek yoludur, çünkü doğrudan satın alma seçeneği yoktur, bu yüzden kendinize bu özgürlüğü tattığınızdan emin olun. 

2. Quadra Type-66 "Javelina"

Beygir gücü: 1,000
Nasıl 
 edinilir: Cyberpunk 2077'deki en hızlı ikinci araba almak için çemberlerden atlamak zorunda değilsiniz, sadece satın almanız gerekiyor. "Javelina" versiyonu (biraz daha yavaş olan "Yenilmez" versiyonu yerine) Badlands'deki bir tamirciden satın alınabilir. 

73.000 girdaba mal olur ve 30 veya daha fazla Street Cred seviyesine sahip olmanız gerekir. 

İşte onu haritada nerede bulacağınız:

Unutmayın, satın almanız gereken budur, bu yüzden bu girdapları biriktirmeye başlayın. 

Cyberpunk 2077 en hızlı bisikletler ve nasıl edinilir

1. Yaiba Kuşanağı CT-3X

Beygir gücü: 183
Nasıl alınır: Cyberpunk 2077'deki en hızlı bisiklet, Night City çevresinde iki tekerlek üzerinde gezinmek isteyenler için basit bir satın alma seçeneğidir. Yaiba Kusanagi, şehrin Westbrook bölgesinde satın alınabilir. Aşağıdaki yer:

Neyse ki, sadece 22.000 girdap, ancak satın alabilmek için Street Cred seviyesi 12'ye ihtiyacınız olacak. 

2. Arch Nazaré

Beygir gücü: 160
Nasıl  edinilir: Cyberpunk 2077'deki en hızlı ikinci bisiklet, doğru görevi seçerseniz kazanabileceğiniz başka bir ücretsiz bisiklettir. Arch Nazaré'yi (aka Jackie's Arch) almak için, oyunun İkinci Perdesinin hemen başında kazanacağınız Kahramanlar adlı Yan İşi almanız gerekir. 

Cyberpunk 2077'de arabaları özelleştirebilir misiniz?

Şimdi garajınıza yeni tekerlekler eklerken, arabaları Cyberpunk 2077'de özelleştirip özelleştiremeyeceğinizi merak edebilirsiniz. Ne yazık ki, cevap hayır. Kazandığınız yeni arabalar ve bisikletler, birlikte geldikleri boya işi ile ayrılmak zorunda kalacaksınız. Bazıları gülünç derecede çirkin veya sadece çirkin, bu yüzden gelecekte bir ara bu damarda bir güncelleme için parmaklarımızı çapraz tutalım.  

Emeğe saygı bir yorum alırım ♥

Tepkiniz Nedir?

like
2
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1