Cyberpunk 2077 iadesi: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve PC'de Cyberpunk 2077 nasıl iade edilir

Cyberpunk 2077'de nasıl para iadesi yapılır ve oyununuzu iade edilir

Cyberpunk 2077 iadesi: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve PC'de Cyberpunk 2077 nasıl iade edilir

Sayısız oyuncu Cyberpunk 2077 iadesini nasıl alacağını merak ediyor ve maalesef bunun neden olduğu şaşırtıcı değil. Oyun tüm platformlarda inanılmaz derecede hatalı ve PS4 ve Xbox One sürümleri çok acı çekerken, PC oyuncuları bile Cyberpunk 2077'deki fizik ve oyun hatalarından etkilenmiyor. Herhangi bir platformda Cyberpunk 2077'yi nasıl iade edeceğinizi merak ediyorsanız , Doğru yere geldiniz.

CD Projekt Red, düşük performans ve hatalar suçlamalarını ele aldı ve "hata ve çökmeleri giderecek ve genel deneyimi iyileştireceklerini" belirtti. Dolayısıyla, Cyberpunk 2077 için para iadesi yapmayı düşünüyorsanız, bir süre beklemeye değer olabilir, çünkü oyun yakında, özellikle konsollarda daha iyi bir durumda olacak gibi görünüyor. Ocak ve Şubat aylarında iki "büyük" yama geliyor. ama bu çok uzun bir bekleme ise anlaşılabilir.

Cyberpunk 2077'yi dijital olarak konsolda satın aldıysanız - PlayStation veya Microsoft Store üzerinden olsun - ilgili yerleşik iade sistemini kullanmanız gerekir. Her süreci baştan sona okuduğunuzdan emin olun, çünkü ikisi arasında bazı farklılıklar vardır:

Cyberpunk 2077'nin kutulu bir kopyasını satın aldıysanız, ister çevrimiçi olarak bir perakendeciden sipariş edilmiş olsun, ister bir cadde mağazasından satın almış olun, ister Amazon, ister Walmart olsun, satın aldığınız mağazaya ulaşmanız için teşvik edilirsiniz. GAME, GameStop vb.

Alternatif olarak, PC'de Cyberpunk 2077 satın aldıysanız, oyunu satın aldığınız mağazaya bağlı olarak para iadesi almanın birkaç farklı yöntemi vardır:

Yukarıda listelenen yöntemlerden herhangi biri ile para iadesi alamıyorsanız, CD Projekt Red, onlara helpmerefund@cdprojektred.com adresinden 21 Aralık'a kadar ulaşabileceğinizi söyledi . Yani , bir ödeme isteyip istemediğinizden emin değilseniz para iadesi olsun ya da olmasın, önümüzdeki hafta kararınızı vermeyi unutmayın.

Tepkiniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
1
funny
1
angry
1
sad
0
wow
1