Fall Guys 2. Sezon çıkış tarihi, sezon geçişi, kostümler

4 Ağustos 2020 tarihinde pazara sürülen Fall Guys: Ultimate Knockout satış rekorları kırmaya devam ederken, oyunun çıkış tarihinin üzerinden şimdilik 1 yıl bile geçmemiş olmasına karşın oyunun geliştiricisi olan Mediatonic oyunun ikinci sezonunu Perşembe akşamı oluşturulan Gamescom 2020 Open Night etkinliğinde duyurdu.

Fall Guys 2. Sezon çıkış tarihi, sezon geçişi, kostümler

Çıkış yaptığı tarihten beri en çok oynanan oyunlardan biri olan Fall Guys: Ultimate Knockout amacıyla oyunun geliştiricisi olan Mediatonic, Gamescom 2020 etkinliğinin ilk gününde yaptığı açıklama ile Fall Guys’ın ikinci sezonunu duyurdu. Geliştirici ilaveten derli toplu olarak yeni içerikler ile oyunu güncel tutacağının da böylelikle sinyalini vermiş oldu.

Fall Guys’ın ikinci sezonu orta çağ temalı olacak ve yayınlanan fragmanda yeni sezon ile beraber oyuna istikbal olan birtakım yeni mini oyunları ve kostümlerden birtakımlarının da sunumu yapıldı. Yeni sezon ile beraber istikbal olan kostümlerin arasında ejderha, şövalye, büyücü ve cadı gibi daha çoğu detaylı kostüm oyuncuları bekliyor olacak.

Fall Guys: Ultimate Knockout’un ilk sezonu ne vakit sona erecek ?
Gamescom 2020 açılış gecesi etkinliğinde yeni sezonu duyurulan Fall Guys’ın ilk sezonu 6 Ekim 2020 tarihinde sona erecek ve ilk sezonun bitmesi ile beraber ikinci sezon başlamış olacak. Yeni sezon ile beraber oyuna bir orta çağ ilişkisi hakim olacak ve yeni detaylı mini oyunların yanı sıra detaylı kostümlerde eklenmiş olacak.

Fall Guys: Ultimate Knockout

İndirmek İçin Tıkla

Tepkiniz Nedir?

like
2
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0