FIFA 21: PS5 / Xbox Series X Sürümü Artık Güncelleme Olarak Mevcuttur

Yeni nesil FIFA 21 deneyimi, oyunun PS4 veya Xbox One'da sahibiyseniz artık kullanılabilir.

FIFA 21: PS5 / Xbox Series X Sürümü Artık Güncelleme Olarak Mevcuttur

FIFA 21 , bu yılın başlarında PS4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü ve oyunu bu sürümleri seçen oyunculara , aynı konsol ailesi içinde yeni nesil sürüme yükseltme yapabilecekleri söylendi . Şimdi güncelleme, başlangıçta vaat edilen 4 Aralık çıkış tarihinden önce yayında, yani yeni nesil FIFA'yı beklenenden daha erken yaşayabilirsiniz.

Press Start'ın da belirttiği gibi, birden fazla oyuncu şu anda oyunun PS5 ve Xbox Series X / S sürümlerini indirebildi. Oyunun bu sürümünü henüz satın alamasanız da, ücretsiz yükseltme mevcuttur ve oyuncular, yeni sistemlerin tam anlamıyla kullanıldığında oyunun nasıl göründüğünü ve çalıştığını test edebilir.

Oyunun yeni nesil sürümlerini satın almak istiyorsanız, 70 dolara mal olacak - önceki nesil bir sürümü satın almak ve ardından ücretsiz güncellemeyi almak daha ucuz. 

Madden NFL 21 için de benzer bir güncelleme geliyor. Bu güncellemeye ayrıca 4 Aralık'ta yayınlanma tarihi verildi ve güncelleme henüz yayınlanmadığı için geçerli görünüyor.

Oyunun bu yeni sürümü artık ellerinde olduğuna göre, erken benimseyen FIFA hayran kitlesinden izlenimler gelmeye başlayacak.

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0