Fortnite 5.Sezon, Bebek Yoda, Ödüller, Harita Değişiklikleri ve Daha Fazlasını Ekliyor

Fortnite Bölüm 2: Sezon 5: Sıfır Noktası, battle royale oyununun bir sonraki büyük güncellemesidir.

Fortnite 5.Sezon, Bebek Yoda, Ödüller, Harita Değişiklikleri ve Daha Fazlasını Ekliyor

Sıfır Noktası açığa çıktı ve Fortnite'ın 5. Sezonu başladı. İşte Fortnite Sezon 5 hakkında bilmeniz gerekenler ve artık tüm aktif platformlarda (üzgünüm, iOS kullanıcıları) mevcut olan yeni v15.00 güncellemesinden neler bekleyebileceğiniz. Sezon 5 yama notlarımız olmasa da , Mandalorian için bir tane de dahil olmak üzere zorluklarla ve görünümlerle dolu yeni bir Savaş Bileti, haritada bazı önemli değişiklikler ve göz atılacak çok daha fazlası var. Diğer oyunculara özel ödüller de dahil olmak üzere yeni güncellemeyle yapacak çok şeyiniz var.

Savaş Bileti

Söylendiği üzere yeni Battle Pass, Star Wars TV programı The Mandalorian'dan içerikler içeriyor. Oyuncular, sadece Battle Pass satın alarak Mandalorian'ın kendisine dayanan bir kostümü açabilirler ve ardından Razor Crest'i ziyaret etme gibi zorluklar , onun için ek özelleştirme seçeneklerinin kilidini açacaktır. Battle Pass'ı sıralayarak, hem Star Wars'tan ilham alan hem de başka türlü tonlarca ödülün kilidini açabilirsiniz, ancak 100. sıraya yükselmek size hem The Child (aka Baby Yoda) hem de Mando için ek bir giyim tarzı kazandıracaktır. cilt.

Daha yüksek rütbelerde, oyuncuların nihayetinde kilidini açması için gizli bir görünüm ve sırt blingi var, ancak bunun neyle ilgili olabileceği belirsiz. Ayrıca oyunda görünen God of War serisinden Kratos'un onayını aldık, ancak bu, battle pass'in bir parçası olmaktan ziyade ayrı bir satın alma. PS5 oyuncuları da ekstra bir zırh kaplaması elde ediyor.

Her zamanki gibi, yeni Battle Pass içeriğinin kilidini oyun yoluyla veya öğeleri daha hızlı almak için gerçek para harcayarak açabilirsiniz. Bu Savaş Bileti , her zamanki 950 V-Bucks (10 $ 'ın biraz altında) üzerinden fiyatlandırılır veya ilk kez, V- Papel içeren aylık bir abonelik hizmeti olan Fortnite Crew'a , Battle Pass'a erişim ve daha fazla avantaja katılabilirsiniz .

Yeni Silahlar ve Eşyalar

Zero Point güncellemesi ayrıca Dragon's Breath shotgun ve Night Hawk gibi yeni silahlar da sunuyor. Bir diğeri, yakın dövüş ve menzilli arasında geçiş yapmanızı sağlayan Mandalorian'ın Amban Sniper tüfeğidir. Bunu elde etmenin bir yolu, Mando'nun gemisine gidip yakındaki AI düşmanını ortadan kaldırmaktır. Bir zırh parçası da almak için o gemiye ulaşmalısın. Sezon 5 güncellemesi boyunca daha fazla silah geliyor, bu nedenle zamanla daha büyük bir cephanelik bekleyebilirsiniz.

Fortnite'ta artık yeni bir para birimi türü olan Barlar da mevcut. Görevleri ve ödülleri tamamlayarak kazanabilirsiniz; ayrıca öldürmeleri artırarak ve haritada gizli öğeleri bularak da kazanılır. Bu Çubuklar, diğer şeylerin yanı sıra Egzotik silahlar ve yükseltmeler için harcanabilir.

Ödül Sistemi

Fortnite oyuncuları ayrıca NPC'lerden yeni görevler ve ödüller bulacaklar. Epic, "Görevlerini ve ödüllerini üstlenin, çevrenizle ilgili istihbarat alın veya onları müttefikiniz olarak işe alın. Pazarlık yapmak istemiyor musunuz? Onları düelloya davet edin ve ödülleri toplayın," dedi. Kelle sistemi böyle başka bir oyuncu avlamaya gibi bir maç sırasında belirli hedeflere sahip sağlar. Elbette bu, bir ödülün hedefi olabileceğiniz anlamına gelir, bu nedenle avlanmadığınızdan emin olmak için çok dikkatli olmanız gerekir.

Harita Değişiklikleri

Son olarak, Fortnite haritası "Döngünün ötesinden" yeni yerler tanıttı. Açıklamada, "Eski bir arenada onur için savaşın, ormanda hayatta kalma becerilerinizi geliştirin ve açığa çıkan Sıfır Noktasından akan değişen kristal kumları keşfedin." Sıfır Noktası artık haritanın ortasında havada yüzüyor olabilir ve kumlar haritanın merkezi alanının çoğunu kaplar ve altına saklanmanıza izin verir .

Galactus

Tüm bunlar, oyuncuların Zero Point'i tüketmeden önce büyük kötüleri yenmek için takım kurduğu Fortnite'ın Galactus etkinliğinin ardından geliyor . Bununla birlikte, onunla başarılı bir şekilde mücadele etmesine rağmen, Sıfır Noktası tehlikeye atıldı, bu da oyunu ilk başlatırken oynayan hikaye fragmanında gördüğünüz senaryoyu kurar ve Jonesy harekete geçirilir.

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0