Free Guy, The King's Man, Death on the Nile, Yeni 2021 Yayın Tarihlerini Aldı

Disney, yakında çıkacak birkaç filminin çıkış tarihlerini karıştırdı.

Free Guy, The King's Man, Death on the Nile, Yeni 2021 Yayın Tarihlerini Aldı

Kasım ayında Disney, 20th Century Studios sürümlerinden ikisi olan Free Guy ve Death on the Nile'ı planlanan sonbahar sürümlerinden çıkardı. Stüdyo, bu filmler için yeni yayın yuvaları açıklamadı.

The Hollywood Reporter'a göre, Ryan Reynolds'un başrolünü üstlendiği video oyun komedisi Free Guy 21 Mayıs'ta sinemalarda olacak. Kenneth Branagh'ın 2018'deki hit filmi Murder on the Orient Express'in devamı olan Death on the Nile, şimdi 12 Eylül'de çıkacak. , 2021, orijinal tarihinden yaklaşık bir yıl sonra. Bir başka 20. yüzyıl filmi The King's Man, 12 Mart'a bir ay geri döndü.

Korku hayranları için de hayal kırıklığı yaratan haberler var. Şubat ayında yayınlanması planlanan Guillermo Del Toro yapımı Antlers, şimdi programdan çıkarıldı. Film başlangıçta bu yıl Nisan ayında gösterime girecek.

Diğer bazı yüksek profilli Disney filmleri de tarihleri ​​değiştirdi. Thor: Love and Thunder 26 Mayıs 2022'ye, Black Panther II 8 Temmuz 2022'ye ve Captain Marvel 2'den 11 Kasım 2022'ye kadar olan üç Marvel filmi taşındı. Her şeyin Star Wars tarafında, başlıklı yeni bir film. Wonder Woman'dan Patty Jenkins'in yöneteceği Rogue Squadron, 22 Aralık 2023'te sinemalarda olacak.

10 Aralık'taki Disney Yatırımcı Günü'nde duyurulan çok sayıda yeni Star Wars Disney + şovu vardı. Bunlar arasında Ahsoka, Cassian Andor ve Obi-Wan Kenobi'ye odaklanan diziler ve Rangers of the New Republic adlı bir gösteri yer alıyor. Tüm diziye buradan göz atın.

Tepkiniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1