GTA 6 için Çıkış Tarihi ve Satış Fiyatı Belirlendi! Grand Theft Auto IV

Çıkış Tarihi ve Satış Fiyatları Grand Theft Auto Game'in 6. Sürümü için Belirlendi!

GTA 6 için Çıkış Tarihi ve Satış Fiyatı Belirlendi! Grand Theft Auto IV

Rockstar Games tarafından Geliştirilen ve Yayınlanan Video Oyunu Serisi Grand Theft Auto 5 Serisi için Merakla Beklenen Sürümü Beklemeye Başladı GTA Adı ile Video Oyunları 1997'den beri Başlatıldı.

Grand Theft Auto Series Video Oyununun 5. Versiyonu 2013'te piyasaya sürüldü, Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360, Xbox One ve PC piyasaya sürüldü.

Bilgisayar Kullanıcıları için, Oda Grafik İçeriği Yüksek Olduğundan Bir Eksi Açı Var, Bilgisayar Donanım Parçaları Biraz Yüksek Olmalı, Ancak En Düşük Grafik Ayarlarında, Orta Seviye Bilgisayarlarda Oyun Kullanıma Sunuldu.

Grand Theft Auto V'nin (GTA 5) piyasaya sürülmesinden sonra, sosyal medyadan gelen tepkiler yapımcıları mutlu etti, ancak film yapımcıları bu sefer çıtayı çok yükseltti, böylece GTA 5'i bu şekilde tasarladılar ve kullanıcıların isteklerini taşıdılar sonraki sürümde daha yüksek.

7 Yıl Sonra, Yapımcı ve Yayıncı Şirketler GTA Hakkında Açıklama Yaptı 6 Kullanıcıların bu kadar uzun süre beklediğini ifade eden Şirket, kullanıcı grubunda büyük bir merak uyandırdı.

Geçen Hafta Grand Theft Auto 6 Hakkında Gameware Adı ile Gelen Bir Açıklama Online Oyun Satış Platformu Avustralya Şirketi Grand Theft Auto 6 Hakkında Kısa Bir Açıklama Yaparak Yapılan İddiaları Sonlandırdı.

Gameware adlı şirket, GTA 6 Video Oyununun 2020'nin sonunda piyasaya sürüleceğini ve bu Oyun için Tahmin Fiyatının PC rakamlarında olduğunu söyledi: 60 €, PS4: 70 €, Xbox One: 70 €.

Teknolly.com

Tepkiniz Nedir?

like
4
dislike
2
love
6
funny
3
angry
5
sad
3
wow
1