Hitman 3 Fragmanı Yeni Oynanışı Gösteriyor, PS5 DualSense Özellikleri Ayrıntılı

PlayStation 5'te Hitman 3, daha "özgün bir his" yaratmak için DualSense denetleyicinin uyarlanabilir tetikleyicilerini kullanacak.

Ocak 2021 sürümüne sadece birkaç hafta kala Hitman 3 geliştiricisi IO Interactive, suikast sanal alanı için yeni bir oyun ortaya koydu. Serideki önceki oyunlar gibi, her seviye, Ajan 47'nin farklı konumlarda görünmeden hareket etmesini, kılık değiştirmesini ve hedefine ulaşıp onları ortadan kaldırana kadar dikkat dağıtıcı unsurları kullanmasını gerektirecektir. Markanızı uygulamak için denenmiş ve test edilmiş yöntemleri kullanabilseniz de, onların zamansız ölümlerini garip bir kaza gibi göstermek için sayısız fırsat da olacak.

IO Etkileşimli iletişim yöneticisi Travis Barbour bir PS Blog gönderisinde açıkladı. Bu, simüle edilmiş geri tepmeli otomatik silahların yanı sıra oyunda bulunan diğer tüm ateşli silahlar için benzersiz dokunsal geribildirim profilleri ile sonuçlanacaktır.

Barbour'un verdiği bunun belirli bir örneği, keskin nişancı tüfeğinin R2 düğmesi hafifçe sıkıldığında devreye giren Odak efektinin artık harekete geçmesi için baskı uygulamanız gereken bir gerilim noktasına sahip olmasıdır. Bu gerilim noktasını geçmek, silahı ateşlerken tetiğin tık sesini hissetmenizi sağlayacaktır.

IO Interactive ayrıca Hitman 3'ün tam VR desteğine sahip olacağını ve oyundaki her seviyeyi birinci şahıs bakış açısıyla keşfetmenize izin verdiğini doğruladı. Önceki iki Hitman oyununa sahipseniz, Sapienza veya Hawke's Bay gibi konumlarda tam VR'de de oynayabileceksiniz. Henüz hiçbir PC VR seçeneği açıklanmadı.

IO Interactive ayrıca Hitman 3'ün iki sürümünün satışa sunulacağını da açıkladı. Standart sürüm için ön sipariş vermek, Agent 47 için Trinity paketinin kilidini açacak, Deluxe Sürüm ise daha geniş bir ekstra özellik yelpazesine sahip. Trinity Paketine, üç Hitman oyununun tümü için dijital film müziklerine, yönetmen yorum görevine giriş, bir dijital sanat kitabı, lüks Yükseltme görevleri, lüks kostümler ve daha fazla öğeye erişebileceksiniz.

Tepkiniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0