İnternetten para kazanma Yöntemleri

Bu makalede internetten para kazanma üzerine: Anket cevapla para kazan Yatırım yap para kazan Kripto para kazan AirDrop ile kazan Hayvan Besle kazan Oyun oyna para kazan Borsa ile para kazan

İnternetten para kazanma Yöntemleri

Günümüzde bir çok insan ek gelir için sanal alemde arayış içinde heleki 2020 yılında korona virüsü sebebiyle evde geçirdiğimiz vakit içinde insanlar harcamalarını cebinden yaptığı için bir yandan harcamalarının üstüne kazanç sağlayarak harcamalarını azaltmak için internetten ek gelir sağlıyor.

İnternetten para kazanmanın bir çok yöntemi vardır ve her gün bu kazanç yöntemleri artmaktadır bu kazanç sistemlerinin belli miktarlarda kazanç miktarları vardır.

İnternetten para kazanmanın yollarından kısaca bahsedecek olursak: kripto para borsası, kripto para veya dolar yatırım sistemleri,hayvan besle kazan sistemleri,makale yaz kazan sistemleri,anket doldur kazan sistemleri,oyun oyna kazan sistemleri gibi gibi bir sürü sistem bulunmaktadır.gelin bunların bir kaçını sizlere açıklayayım.

Kripto Para Borsası ile internetten para kazanma:

Kripto para borsasında bir çok yöntemle para kazanabilirsiniz örneğin airdroplarla,musluklarla,kaldıraç sistemleriyle,yatırım sistemleriyle kazanç sağlayabilirsiniz.

AirDrop’lar yatırımsız kazanç sağlayıp yeni açılan borsaların adını duyurmak için dağıttığı para şeklidir. AirDrop’lar bazen çok değerli olup 400-500 tl kazandırdığı olur bazende 5 kuruş etmeyebilir ve bu AirDrop’lar referans yöntemi ile daha fazla kazanabilirsiniz. Airdroplar ortalama 1 ay sonunda dağıtılır yanı direk aylık kazanç olarak düşünebilirsiniz.

Musluklar yatırımsız şekilde kazanmanıza yarayan bir aracıdır musluktan elde ettiğiniz bakiye bazen micro cüzdanlara bazen musluk yaptığınız sitenin bakiyesinde birikip doğrudan kendi borsa cüzdanınıza çekebilirsiniz. Musluk kazançları çok düşüktür kimisi 5 dk da bir kere 1 kuruş civarı kazandırır.

Kaldıraç sistemleri doğrudan borsanızdaki margim hesabınızdan yapabileceğiniz alım satım işlemi bu işleme örnek verecek olursam 10 Tl bakiyeniz var diyelim ki ve siz 10 kaldıraçlı bir alım satım yapacaksınız buradaki kaldıraç sizin 10 tl nizi 100 tl yapıyor ve siz 100 tl lik alım satım yapmış oluyorsunuz bu kaldıraç sistemleri çok risklidir birden tüm paranızı kaydedebilirsiniz eğer kaldıraç yapacaksanız başta borsayı tamamen öğrenin sonra kaldıraçı öğrenip küçük miktarlarda kendinizi geliştirip büyük miktarlarla devam edersiniz. Kaldıraç sistemlerinde kazancınız oynadığınız paraya göre değişiklik gösterir.

Yatırım sistemleri riskin ta kendisidir hiç bir yatırım sistemi sonsuza kadar devam etmez belki 1 günde belki bir haftada belki 1 ayda belki 1 senede belki 5 senede ama öyle yada böyle her yatırım sistemi bir gün kaçar gider ve ödeme yapmaz . Hepsinin mantığı aynıdır ilk giren kazanır karını alır sonraki girenler de zarara uğrar çıkar iki katı sistemler başta olmak üzere 24 saatlik ve ismini cismini hiç bir yerde duymadıysanız hiç bir sisteme girmeyin tavsiye olarak söylüyorum. Aylık kazancı yatırımınıza ve sistemin size verdiği aylık yüzdeliğe bağlı bir şey.

Hayvan besle kazan sistemleri:

Bundan bir kaç yıl önce çok yaygın sistem türüydü bu sistem doğrudan Türk lirası kazandıran sistemlerden işleyişi ve mantığı herkesin duyduğu kimisinin acısının olduğu çiftlikbanka benzer tek farkı yatırım yapmanıza gerek yoktur. Sistem işleyişi siz siteye üye olduğunuzda size keçi koyun tavuk vs bir hayvan verir veya bir tarla sizden keçiyi yada tarlayı her 8-10 saatte bir ekmeniz istenir üye olduğunuz da belli miktar puanla başlarsınız ve siz besleyip ektikçe seviyeniz gelişir bu sayede daha fazla kazanmaya başlarsınız ay sonu adsense gelirinin bir kısmı oyunculara bölünür ve dağıtılır yeni açılmış bir sistemden 100 tl ye kadar kazanırsınız

Makale yaz kazan:

Bir çok blogger kendi blog sayfasına uygun özgün içerikli makale arayışındadır. Sizde kendi özgün makalenizi yazarak para kazanabilirsiniz. Ortalama 100 kelime 1,5-2 tl civarındadır.Kazanç

oranı sizin günlük ayırabileceğiniz süreye bağlıdır.

Oyun oyna kazan:

Bazı sitelerde youtube da aratırsanız göreceksiniz oyun oynayarak dolar kazanılıyor. Sistemlerde teklif alanları oluyor ve bu teklif alanlarında herhangi bir oyun ismi veriliyor örneğin strateji oyunuysa köy binanızı belli bir seviyeye getirmenizi istiyor ve karşılığında 5 dolar veriyor. Ortlama aylık kazanç 50-60 dolar arasında kazanabilirsiniz.

Anket doldurma:

Bazı sistemlerde insanlar hakkında bilgi toplamak için anketler oluyor ve bu anketlerden cuzzi miktarlarda para kazanabilirsiniz. Anketlere kendinize göre cevap verip her ankette hatasız bir şekilde önceki cevaplarda verdiğiniz cevapları vermeniz gerekiyor ortalama anket başı 0.20 Cent civarı para alırsınız aylık 20 dolar civarı kazanç elde edebilirsiniz.

Aklıma gelen internetten para kazanma yöntemleri bunlar araştırma yaparak daha fazla kazanç yöntemine ulaşabilirsiniz umarım faydam dokunmuştur...

Tepkiniz Nedir?

like
2
dislike
2
love
2
funny
0
angry
2
sad
1
wow
3