iPhone'a APK Nasıl Yüklenir?

Bu yazımızda sizler için iphone telefona nasıl apk yüklenir? ios cihazlara apk kurulur mu? gibi sorulara yanıt bulacağız.

iPhone'a APK Nasıl Yüklenir?

Öncelikle herkese merhabalar. Bu yazımızda sizler için iphone nasıl apk yüklenir?, iOS cihazlara apk kurulur mu? Apple apk nasıl kurulur? gibi sorulara yanıt bulacağız.

Bu işlemi yapmak oldukça basit ve hiç bir güvenlik riskinin bulunmadığını sizlere bildirerek konumuza başlamak istiyorum. 

iPhone Jailbreaksiz APK Kurma, İndirme

Bu bağlantı üzerinden gerekli uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. (Güvenlik açısından hiç şüpheniz olmasın çünkü Apple Store'dan indiriyorsunuz.)

Bu uygulama ile indirmiş olduğunuz dosyaları sanki android işletim sistemi üzerinde işlem yapıyormuş gibi indirme işlemi yapabilmektesiniz.

Bu program ile sadece APK değil, RAR, ZIP uzantılı dosyaları da çok rahatça açıp iOS işletim sisteminin sınırlı olarak sunduğu işlemleri genişletebileceğiz.

iPhone'a Dışarıdan Nasıl Dosya İndirilir?

Yukarıda verdiğimiz bağlantı üzerinden uygulamayı yükledikten sonra sağ alt tarafta bulunan tarayıcıya tıklayınız ve normal bir android kullanıcısıymış gibi istediğiniz verileri ve dosyaları indirebilirsiniz.

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
1
wow
0