İşte Beklenen An The Walking Dead 10. Sezon Netflix'te Yayınlandı. Rick Grimes Karakteri Hakkında Açıklama Geldi!

Herkesin heyecanla beklediği The Walking Dead 10. Sezonu Netflix'te Yayınlandı

İşte Beklenen An The Walking Dead 10. Sezon Netflix'te Yayınlandı. Rick Grimes Karakteri Hakkında Açıklama Geldi!

The Walking Dead 10. Sezon Netflix'te Yayınlandı

Popülerliğini koruyan, Netflix'in en iyi diziler arasında olan Zombi dizisi The Walking Dead 10. Sezonu Yayınlandı. Bilmiş olduğunuz üzere The Walking Dead 11. Sezonunu da 2021 Tarihinde geleceğini belirtmişti, epey bir heyecanlı sezon olacaktır

The Walking Dead'in Yapımcısı Scott M. Gimple'dan Büyük Konuşma...

2010 Tarihinde başlayan (AMC)'in Zombi & Korku kategorisinde olan The Walking Dead gene seyircileri heyecanlandırmış durumda. The Walking Dead severleri bir yandan diziyi takip ederken bir yandan da diziden ayrılan Rick Grimes karakteriyle ilgili tüm gelişmeler takip ediliyor. Rick Grimes filmi hakkında uzun bir süredir sessizliğini korumuştu. Yapımcı Scott M. Gimple, uzun süren bu sessizliğini bozarak çok büyük bir konuşma yaptı. 

The Walking Dead'in hem yazarlığını hemde yapımcılığını yapan Scott M. Gimple, dizinin sevilen karakteri için özel hazırlanan Rick Grimes filminin muhteşem olacağına söz verdi.

Rick Grimes karakteri geçen sezonda hiç ummadığımız anda ortadan kaybolmuştu. Bu kayboluşun ardından ise Rick Grimes hakkında nereye gittiği ve nerde olduğunu açıklamak üzere bir film yapılacağını açıklandı.

“Dizinin bir bölümünü yapmak 8 günümüzü alıyor ancak film yapmak bambaşka bir şey ve muhteşem olacak.”

Andrew Lincoln’ün başrolde olacağı Rick Grimes filmi. Senaryo,prodüksiyon takvimi yada vizyon tarihi ise henüz belli değil iken sadece sinemalarda yayınlanacağı daha önce açıklanmıştı.


Linke Gitmek İçin Tıklayın

Tepkiniz Nedir?

like
3
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
2