Microsoft Edge Yeni Bir Özelliği Kullanıcılarına Sundu

İnternetteki indirim kuponlarını otomatik göstermeye olanak sağlıyor.

Microsoft Edge Yeni Bir Özelliği Kullanıcılarına Sundu

Microsfot Edge Nedir?

Microsoft'un geliştirmiş olduğu web tarayıcısı Microsoft Edge yeni bir güncelleme getirerek kullanıcılarına yeni bir özelliği sundu. Windows altyapılı cihazlarda otomatik olarak yüklenen Microsoft Edge bilgisayar başlatıldığın da otomatik olarak açılmaktadır. Tabii ki bunu ayarlardan iptal ederek rahat bir şekilde istediğiniz zaman açabilirsiniz.

Microsoft Edge'ye Gelen Yeni Özellik

Microsoft Edge'nin yeni getirdiği özellik ise İnternetteki indirim kuponlarını otomatik gösteremeye olanak sağlıyor. Ek olarak kuponları otomatik bir şekilde sistemeye ekleyerek, ürünlerde indirim uygulamasını sağlamaktadır. Microsoft tarafından 2020'nin başında sunulan web tarayıcısı Edge, Microsoft yazılımcıları tarafından her geçen gün geliştirilmeye devam edilmektedir. Bundan yaklaşık olarak 1 ay önce alışveriş sitelerindeki fiyatları karşılaştırmaya yarayan bir özellik çıkarmıştı şimdi ise indirim kuponlarını otomatik olarak tanımlayan bir özellik getirdi.

Microsoft Edge'nin Kaç Kullancısı Var?

En son olarak 2017'de açıklanan verilerde web tarayıcısı olan Microsoft Edge'nin 330 milyon aktif kullanıcısı bulunmaktadır. 2017 yılında paylaşılan verilerde diğer arama motorları ile karşılaştıracak olursak Chrome'nin 2017 yılında 1 milyar Firefox'un ise 500 milyon aktif kullanıcısı bulunmaktaydı. Arama motorları arasında en çok kullanılan ve en çok ilgi duyulan arama motoru Chromedir. Bunun sebebi dünyanın en büyük arama motoru olan Google'nin bu projeyi gerçekleştirmesidir.

Tepkiniz Nedir?

like
1
dislike
1
love
2
funny
0
angry
0
sad
1
wow
1