Netflix Games Nedir? Netflix Oyunları Nasıl Oynanır?

Evet bu yazımızda sizlere Netflix Games Nedir? Netflix Oyunları Nasıl Oynanır? Netflix Games Hangi oyunlar var? sorularına cevap vereceğiz.

Netflix Games Nedir? Netflix Oyunları Nasıl Oynanır?

Evet bu yazımızda sizlere Netflix Games Nedir? Netflix Oyunları Nasıl Oynanır? Netflix Games Hangi oyunlar var? sorularına cevap vereceğiz. Hepinizinde karşısına bir şekilde çıkan Netflix oyun dünyasına giriş yaptı haberiyle birlikte büyük ihtimalle ne alaka? diye şaşırmızsınızdır. Gelin şimdi hep birlikte Netflix Games'e göz atalım. 

Geçtiğimiz günlerde Netflix oyun dünyasına girdiğini duyurdu ve şu anda sadece android işletim sistemine sahip cihazlarda netflix games hizmeti vermektedir. Çok yakın bir zamanda iOS işletim sistemine sahip cihazlar için de bu hizmeti vereceğini açıklamıştır.

Netflix Games Nedir?

Netflix Games içerisinde çeşitli mobil oyunların bulunduğu bir oyun platformu olarak karşımıza çıkmıştır. Bu platformda yakın zamanda bir çok yeni oyunun yer alacağını söyleyebiliriz. 

Netflix Games'te Hangi Oyunları Var?

Şu an için Netflix Games'te bulunan oyunlar şu şekildedir:

  1. Stranger Things: 1984 (BonusXP),
  2. Stranger Things 3: The Game (BonusXP),
  3. Shooting Hoops (Frosty Pop),
  4. Card Blast (Amuzo & Rogue Games),
  5. Teeter Up (Frosty Pop). 

Netflix Games Ücretsiz mi?

Çok merak edilen sorulardan birisi de Netflix Games'in ücretsiz olup olmadığı konusu. Netflix Games hizmetinden yararlanmak ve oyunları oynamak için bir Netflix üyeliğimizin olması gerekmektedir.

Netflix Games Nasıl Girilir?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi Netflix Games hizmetinden yararlanmak için öncelikle bir Netflix hesabımızın olması gerekmektedir.

Şimdi sizlerle beraber android netflix games'e nasıl girilir? sorusunun cevabına bakalım.

  1. Android işletim sistemli cihazımızdan Netflix uygulamasına giriş yapıyorruz.
  2. İndirebileceğiniz oyunları görebileceğiniz ayrı bir satır göreceksiniz.
  3. Tablet kullananlar için ise kategoriler menüsünde görebileceksiniz.

Netflix Oyunlar Türkçe mi?

Netflix Games üzerinde hizmete sunulan oyunlar Netflix platformunun hizmet verdiği bir çok dilde olacaktır. Varsayılan dil ise bizim Netflix platformu için seçtiğimiz varsayılan dil ayarı olarak kabul edilecektir.

Netflix Oyunlar İnternetli mi?

Merak edilen bir diğer konu ise Netflix oyunları oynamak için internet gerekli mi? sorusu. Sorunun cevaı Hayır. Yani oyunları çevrimdışı olarak metroda,otobüste v.b. her yerde kolay bir şekilde oynayabileceksiniz.

Netflix Games Aynı Anda Kaç Kişi Oynayabilir?

Netflix platformu resmi kanallarının yaptığı açıklama şu şekildedir.

"Üyeler, aynı hesapla birden fazla mobil cihazdan oyun oynayabilecek. Olur da cihaz sınırını aşarsanız sizi bilgilendireceğiz ve böylece gerekirse yeni bir cihazda oynayabilmek için kullanılmayan cihazlardaki oturumunuzu kapatabilecek veya bu cihazları Netflix.com adresi üzerinden uzaktan devre dışı bırakabileceksiniz"

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0