Netflix'teki Cobra Kai 3. Sezon çıkış tarihi nedir?

Cobra Kai ,kobra kai,Cobra Kai 3.sezon,Cobra Kai 3,netflix

Cobra Kai 3. Sezon çıkış tarihi nedir?

Netflix'in dizi için kendi fragmanında da onayladığı üzere, Cobra Kai 3. sezonun 2021'de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Daha spesifik bir Cobra Kai 3. sezon çıkış tarihimiz olduğunda bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Cobra Kai neyle ilgili?

Dizi, 1980'lerden kalma orijinal Karate Kid film serisinin devamı niteliğindedir. Bu film dizisi, Los Angeles yakınlarındaki bir kasabada, ustası “Bay Bay” den dövüş sanatlarını öğrenen genç bir genç olan Daniel LaRusso'ya odaklanıyordu. Miyagi. " LaRusso, nihayetinde başka bir dövüş sanatçısı Johnny Lawrence ile savaşmak zorundadır. İlk Karate Kid filminde Cobra Kai dojo'nun bir üyesidir. Bu filmin doruk noktasında LaRusso, All-Valley Karate Turnuvasında bir maçta Lawrence'ı yener.

Cobra Kai serisi, şimdi 50'li yaşlarında olan Lawrence'ın şansını kaybettiği ve LaRusso'nun başarılı bir araba satıcısı olduğu günümüzde geçiyor. Lawrence daha sonra zorbalığa uğrayan bir gençle karşılaşır ve saldırganlarla savaşır. Genç, Lawrence'tan ona dövüş sanatları öğretmesini ister ve bu da onu Cobra Kai dojo'yu yeniden açmaya yönlendirir. Dizi, kendi dojosunu açan Lawrence ve LaRusso arasındaki yeni çatışmaları gösteriyor.

Ralph Macchio ve William Zabka, The Karate Kid film serisindeki rollerini LaRusso ve Lawrence olarak yeniden canlandırıyor. Gösterinin kendisi, yetişkinlerin geçmişlerini bırakamamaları temasıyla drama ve komedinin bir karışımı.

Karate Kid 3. Sezonun konusu ne olacak?

Cobra Kai lansmanının yeni Netflix fragmanı, Sezon 3'e kısa bir bakış gösteriyor. Fragmanın sonunda LaRusso'yu görüyoruz ve görünüşe göre Japonya'ya ve merhum efendisi “Mr. Miyagi. " Kısaca isimsiz ve çoğunlukla görünmeyen bir düşmanla savaşırken görülür. Ayrıca LaRusso'dan Bay Miyagi'nin ondan sır saklamayacağını söyleyen bir ses duyuyoruz. Ancak isimsiz bir kişi "Bundan emin misiniz?"

Şov önce YouTube'da değil miydi?

Evet. Cobra Kai, YouTube Originals dizisinin bir parçası olarak Google'ın YouTube video platformunda 2018'de giriş yaptı. Bu, Google'ın Netflix, Hulu, Amazon Prime ve diğer premium abonelik hizmetleriyle daha doğrudan rekabet edecek bir hizmet başlatma girişimiydi. İnsanlar bir YouTube Premium aboneliği (daha önce YouTube Red olarak biliniyordu) için ödeme yaparsa şovu izleyebilir .

Dizi büyük bir başarıydı ve YouTube aslında üçüncü sezon için yapımı onayladı. Ancak, birkaç ay sonra Google, orijinal senaryolu TV şovu işinden çıkmaya karar verdi. Cobra Kai daha sonra Netflix tarafından seçildi ve ilk iki sezonu 28 Ağustos 2020'de yayın hizmetinde sunuldu. Netflix ayrıca dizinin yaklaşan üçüncü sezonunu da gösterecek.

Netflix'teki Cobra Kai 3. Sezon hakkında bildiğimiz tek şey bu. Daha fazla bilgi edindiğimizde bu gönderiyi güncelleyeceğiz.

Tepkiniz Nedir?

like
3
dislike
0
love
2
funny
1
angry
0
sad
0
wow
2