Plaka Tanıma Sistemi Yararları

Plaka tanıma sistemi ekonomik ve pro gibi farklı paketler ile sunulmaktadır. Firma ya da şahıslar ihtiyacına uygun çözümlerden faydalanabilir.

Plaka Tanıma Sistemi Yararları

Bu sistemler otopark, site, üniversite, hastane, kamu binaları gibi çok sayıda farklı alanda kullanılabilir. Ülkemizde bu alanda hizmet sunan ve genel olarak plaka tanıma sistemi denildiğinde bilinen en iyi firmalardan bir tanesi Çözüm ARGE’dir.


Plaka Tanıma Sistemi Yararları


Bu sistemler, kullanıcılara çok yönlü yarar sunmaktadır. Bilinen en önemli yararlardan bir tanesi de otoparklarda ücret tahsilatının kolay bir şekilde yapılabiliyor olmasıdır. Otopark girişinde araç plakası okunur. Bariyer kalkar. Ve aracın içeride kaldığı süre hesaplanarak ücret tahsilatı yapılır. Konu ile ilgili tüm kapsamlı bilgiler, araç plaka tanıma sistemlerinin satışa sunulduğu Çözüm ARGE’de yer alıyor.
Plaka Tanıma Sistemlerinin Fiyatları
Plaka tanıma sistemlerinin fiyatları belirlenirken farklı kriterlere dikkat edilmektedir. Örneğin çözünürlüğü daha düşük olan sistemler, çözünürlüğü daha yüksek olan sistemlere oranla daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Detaylar alt kısımda bağlantısını bırakmış olduğumuz sitede de yer almaktadır. Kapsamlı bilgiler için kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.


Detaylar için: https://www.cozumarge.com.tr/plaka-tanima-sistemi/

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0