Red Dead Online Bağımsız Oluyor

Red Dead Redemption 2'nin çevrimiçi çok oyunculu modu yakında PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X | S için kendi başına satın alınabilecek.

Red Dead Online Bağımsız Oluyor

Rockstar, Red Dead Online'ı Red Dead Redemption 2'den resmen ayırıyor. Bu, çevrimiçi çok oyunculu modu hem PC'de hem de konsollarda bağımsız bir ürün olarak satın alabileceğiniz anlamına geliyor - oynaması ücretsiz olmayacak.

Red Dead Online'ın bu yeni bağımsız sürümü 1 Aralık'ta piyasaya sürülecek ve 20 dolara mal olacak. Bununla birlikte, piyasaya sürüldüğü ilk birkaç ay boyunca - lansmandan 15 Şubat 2021'e kadar -% 75 indirimli olacak ve sadece 5 dolara satılacak. Çevrimiçi bir oyun olarak, sırasıyla PS4 / PS5 veya Xbox One / Series X | S üzerinde oynuyorsanız PlayStation Plus veya Xbox Live Gold aboneliği gerektirir.

Red Dead Online, PlayStation Store, Xbox Store, Rockstar Games Launcher, Steam ve Epic Games Store üzerinden satılacaktır. Red Dead Redemption 2'ye sahip olarak elde edeceğinizden hiçbir farkı olmayan tam RDO deneyimini içerir , yani mevcut bir oyuncuysanız burada satın alabileceğiniz yeni bir şey yoktur. Bu bağımsız sürüm, bir fiyat paylaşılmasa da tek oyunculu kampanyayı içeren Red Dead Redemption 2: Hikaye Modu adlı şeyi satın alma seçeneği sunacak.

RDO'nun yüklenmesi için 123 GB boş alan gerekir. PS5 veya Xbox Series X | S'de oynuyorsanız, belirli geliştirmeler hakkında bir kelime yok, ancak bu platformlar oyunu geriye dönük uyumluluk yoluyla destekliyor.

Şirket için büyük bir başarı olmaya devam eden GTA Online'ın Grand Theft Auto V'den ayrı olarak temin edilmediği göz önüne alındığında, bu Rockstar için kayda değer bir sürümdür. 2021'de GTA Online'ın bağımsız bir sürümü yolda. ancak Red Dead, Rockstar'ın bu şekilde ayrılan oyunlarından ilki olacak.

Tepkiniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0