Red Dead Online şimdi 5 $ 'a ayrı bir oyun olarak mevcut

Önümüzdeki birkaç hafta 'tanıtım fiyatı' için yakalayın

Red Dead Online şimdi 5 $ 'a ayrı bir oyun olarak mevcut

Rockstar'ın en yeni açık dünya oyunları GTA V ve Red Dead Redemption 2, uzun zamandan beri tek oyunculu kampanyalarından büyük ölçüde izole edilmiş kendi projelerine dönüşen geniş çok oyunculu modlar içeriyor. RDR2'nin çevrimiçi bileşeni ile Rockstar, Red Dead Online'ı temel oyundan tamamen ayırarak bu konsepti ikiye katlayacak - artık isterseniz ayrı olarak satın alabileceksiniz.

Mevcut Red Dead Redemption 2 müşterileri etkilenmeyecektir: Red Dead Online'a sahip olmaya devam edecekler ve tüm ilerlemeleri dokunulmadan kalacaktır. Ancak, yeni müşteriler RDO'yu 1 Aralık'tan itibaren PC, PlayStation 4 ve Xbox One dahil olmak üzere çok çeşitli platformlarda yakalayabilecekler. Oyun, ilgili geriye dönük uyumluluk özellikleri sayesinde yeni nesil konsollarda da oynanabilecek.

Red Dead Online'ın fiyatı 5 dolardan başlıyor , ancak bu yalnızca "tanıtım" teklifi. 15 Şubat 2021'de, bağımsız oyuna erişmek için 20 ABD doları ödemeniz gerekecek. Doğal olarak, konsol oyuncularının yalnızca çevrimiçi doğası nedeniyle RDO oynamak için aktif bir PS Plus veya Xbox Live Gold üyeliğine ihtiyaçları olacaktır.

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0