Sevilen Oyun PUBG'ye Yeni Güncelleme Geliyor

PUBG tarafından getirilecek olan yeni güncelleme ile oyuna bir çok farklı özellik eklenecek.

Sevilen Oyun PUBG'ye Yeni Güncelleme Geliyor

Kısa süre içerisinde dünya tarafından oynanan ve çok popüler bir oyun olan PUBG ilk çıktığı günden itibaren bir sürü yenilik getirerek oyuncularını sevindirmeye ve oyunu daha da geliştirmeye devam etti. PUBG 9.2 güncellemesini merakla  bekleyen oyuncular ne zaman geleceği ve hangi yenilikler olacağı konusunda bir hayli meraklı.

PUBG Yeni Güncellemede Hangi Özellikler Olacak?

PUBG tarafından getirilecek olan yeni güncelleme ile oyuna bir çok farklı özellik eklenecek. Gelecek yeni güncelleme ile eklenecek olan özellikler genel olarak oynanış şekline ve oyuncuya hitap etmektedir. Araçtayken hedef alma revizyonu gibi oynanış şekline doğrudan etki edecek güncellemeler geldi. Nişan alma açıları, TPP kamera ayarları ve silah dengelemeleri için iyileştirmeler yapıldı. 

PUBG Rekor Kırıyor!

PUBG'nin bilgisayar oyunu ve mobil oyunu rekorlar kırmaya devam ediyor. PUBG Mobile 600 milyon kişi tarafından indirilmiş olup ortalama günlük 50 milyon aktif kullanıcı ile rekor kırmış bulunmaktadır. PUBG'nin bilgisayar sürümü için paylaştığı verilerde ise ortalama anlık olarak 1 milyon kullanıcı ile rekor kırmış bulunmakta. Yani aynı anda 1 milyon kullanıcı oyun içinde mücadele etmektedir. 

Tepkiniz Nedir?

like
2
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1