Sınırsız Marvel Keyfi: Marvel Future Fight Oyunu

Marvel Nedir ? Marvel Evreni Marvel Future Fight Nedir ?

Sınırsız Marvel Keyfi: Marvel Future Fight Oyunu

Sınırsız Marvel Keyfi: Marvel Future Fight Oyunu

Sinema evreninin yanı sıra birçok alanda Dünya’yı sallayan bir macera durumudur Marvel. 2008-2020 yılları arasında çekilen birçok film ile Dünya’yı kasıp kavurmuş ve filmleri hayranlık uyandıracak nitelikteydi. Bu filmlerden keyif alanların bazıları bilse de bilmeyenler için Marvel Future Fight oyunu oldukça güzel, aksiyonlu ve keyiflidir.

Oyun internet ile oynanmaktadır en başından belirtilmesi gerekir ise birde indirmeden önce oyunun cihaza uygun olup olmadığına bakılması sonrasında şanssızlıklar yaşamamak için önemlidir.

Marvel Future Fight İnceleme

Bir Telefon üzerinden oynanılan oyun olma özelliği taşıyan Marvel Future Fight;
Marvel Dünyası içerisinde yer alan bütün kahramanların olduğu Zaman Savaşından ittifak savaşlarına bireysel savaşlara kadar birçok özelliği barındırmaktadır.

Oyuna başladığınızda sizlere başlangıç olarak Yenilmezler filmlerinden tanıdık isimler eşlik edecek. Daha sonra ise ister para harcayıp isterseniz para yatırmadan oyuna devam edebilirsiniz. Bu oyun içerisinde amaç başlangıçta Kategori 1 Oyuncuları 6 Yıldız ve ustalık yapmak daha sonra Kategori 2 yapmak ve bazıları için geçerli olan Kategori 3 ve 70 level yapmaktır. Oyunda ne kadar fazla Kategori 3 yada K3 fazla ise hesabınız o kadar değerli ve bir o kadar fazla savaşları kazanma şansınız fazladır.

Aynı zaman Gölgediyarında’da kat çıkar iken sizlerin alacağı ödüllerin değeride artmaktadır. Bu ödüller başlangıçta az gibi görünsede ilerleyen zamanlarda altın değerinde olacaktır.


Linke Gitmek İçin Tıklayın

Tepkiniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1