❗Steam Fiyatı 68 TL Olan Oyun Kısa süreliğine ücretsiz oldu

Steamda 68 TL olan Oyun Bedava Oldu Nasıl Yapıldığını Görmek İçin Devamını Oku.

❗Steam Fiyatı 68 TL Olan Oyun Kısa süreliğine ücretsiz oldu

Child of Light'a ücretsiz olarak sahip olabilmeniz için yapmanız gerekenler

Ubisoft hem kendi mağazasına hem de kendi kütüphanesine sahip olan bir şirket. Bu yüzden Ubisoft tarafından düzenlenen kampanyalar sadece Ubisoft'u bağlıyor. Yani bu oyunu Steam ya da başka bir platformdaki oyun kütüphanenize ekleyemiyorsunuz.

Bu kampanyaya katılabilmek için ilk olarak kendinize bir Ubisoft hesabı açın. Eğer zaten hali hazırda kullandığınız bir Ubisoft hesabınız var ise bu hesaba da giriş yapabilirsiniz. Ubisoft hesabı oluşturmak için burada bulunan bağlantıyı kullanın.

Hesabınızı oluşturduktan veya giriş yaptıktan sonra burada bulunan bağlantıyı kullanın ve Child of Light'ın ücretsiz olarak sunulduğu kampanya sayfasına erişin.

Yönlendirildiğiniz sayfada "PC" yazan bir butonun olduğunu göreceksiniz. Bu butona tıklayın.

Kısa bir süre bekleyin. Bu bekleyişin ardından karşınıza, "Oyun Uplay kütüphanene başarıyla eklendi." yazan bir uyarı çıkacak. Artık Child of Light'ı ücretsiz olarak oynayabilirsiniz demektir.

Ubisoft üzerinden satın aldığınız oyunları indirmek ve oynayabilmek için "Uplay" isimli bir uygulamaya ihtiyacınız var. Az önceki yorumun hemen altında zaten Uplay'i indirebilmeniz için bir bağlantı sunuluyor. Bu bağlantıyı kullanarak Uplay'i indirin ve hesabınıza giriş yapın.

Uplay'de bulunan kütüphaneyi kullanarak Light of Child'ı indirin.

Oyunu 28 Mart'a kadar ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0