Twitter'a Yeni Gelen Özellik Performansı Düşürdü

Twitter'a Yeni Gelen Özellik Performansı Düşürdü..

Twitter'a Yeni Gelen Özellik Performansı Düşürdü

Twitter'a Yeni Gelen Özellik Performansı Düşürdü

Twitter'ın 24 saat önce tüm Twitter kullanıcılarına açtığı hikaye özelliği, Twitter'da bazı performans sorunlarına yol açmaya başladı. Twitter geliştiricileri geçici olarak Twitter hikaye özelliği yavaşlatarak kullanımını zorlaştırdı. Optimizasyonlarda sıkıntı yaşayan Twitter bunu en kısa zaman da düzelteceğini belirtti.

Twitter Hikaye Özelliği

Yakın bir süre önce Twitter'a gelen hikaye özelliği diğer sosyal medya platformlarındaki gibi hikaye atmaya ve 24 saat sonra otomatik silinerek arşivlenmeye yarıyor. Dünyanın en büyük teknolojik devlerinden olan Twitter sürekli yeni özellikler ekleyerek popüler uygulamasını güncel tutmaya devam etmektedir. Twitter'a gelen yeni hikaye özelliği Instagram da olduğu gibi bir çok özelleştirmeye olanak sağlıyor bu sayede Twitter kullanıcıları atacakları hikayeye efektler ve yazı stilleri ekleyerek kendine özgü bir paylaşım yapabilecekler.

Hikaye Özelliği Gözükmeyebilir

Twitter tarafından yapılan açıklama da yeni gelen özelliğin tam anlamıyla tamamlanmadığını ve bu yüzden de tüm Twitter kullanıcılarına gözükmeyebileceğini bildirdi. Hikaye özelliği bulunmayan twitter kullanıcılarının bir kaç gün beklemesi gerektiğini söylediler.

Tepkiniz Nedir?

like
2
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
2