Ücretsiz Steam Cüzdan Kodları ve Kazanma Siteleri 2020

Steam'de ücretsiz oyun oynamayı seviyor musunuz? Bu kılavuzda, ücretsiz Steam Cüzdan kodlarınım bir listesini paylaşacağım. Bu kodlar, beğendiğiniz oyunları ve Steam'de para harcamadan öğeler satın almanıza yardımcı olacaktır.

Ücretsiz Steam Cüzdan Kodları ve Kazanma Siteleri  2020

Steam Nedir?

Steam, premium PC oyunlarını indirip oynayabileceğiniz bir içerik dağıtım sistemi veya yazılımıdır. Oyun devi Valve Corporation'ın ürünüdür. Evet, bizi Half-Life, Team Fortress, Left 4 Dead ve Portal gibi çeşitli popüler oyunlara bağımlı hale getirmekten sorumlu şirket.

2020'DE ÜCRETSİZ STEAM CÜZDANI KODLARI ALMANIN KEŞFEDİLMEMİŞ 5 YOLU

  1. SurveyJunkie

Şimdiye kadar SurveyJunkie, Steam Cüzdan Kodları için biraz çalışmak isteyenlerin her zaman en sevdiği platform olmuştur. Yani yapmanız gereken şey, SurveyJunkie'ye kaydolmak ve bazı görevleri tamamlamak.

İlginç görevlerden bazıları anketler yapmak, video izlemek, oyun oynamak ve hatta ödül kazanmak için e-posta okumaktır. Bunlar, banka hesabınıza aktarabileceğiniz gerçek nakit olabilir veya ücretsiz Steam Cüzdanı dijital hediye kartları almak için kullanabilirsiniz.

  1. LifePoints

LifePoints, Hediye Kartları ve hatta Ücretsiz Nakit Kazanmak için en popüler sitelerden biridir. Tek yapmanız gereken, Life Points'e katılmak ve verilen görevleri tamamlamaktır.

Amazon, eBay, Steam ve çok daha fazlasından hediye kartları kazanabilirsiniz. Hepsi ücretsiz.

Hediye kartları almak için en kolay ve en güvenilir çevrimiçi web sitelerinden biri olduğu için Life Points'i şiddetle tavsiye ediyoruz.

  1. SwagBucks

Neredeyse on yıldır İnternet'i yöneten bir ödül noktası web sitesi. Aslında, Swagbucks, GPT web siteleri arasında en büyük ve en popüler platformdur. Şüphesiz Steam kodları konusunda size yardımcı olabilir.

Swagbucks, insan doğrulama kodları olmadan ücretsiz olarak değiştirilebilen "Swag" (platformdaki para birimi veya ödül puanları) kazanmak için çeşitli yöntemler barındırır. Bu formlar genellikle promosyonlara kaydolmak, anket formlarını doldurmak ve ayrıntılı olarak anlatacağım diğer eğlenceli fikirler gibidir.

  1. Vindale Research

Öncelikle Birleşik Krallık ve Avrupa'daki kullanıcıları hedefliyor, ancak dünya çapında 40 milyondan fazla kullanıcısı var. Bu nedenle, zaten bildikleriniz karşılığında tamamlamanız gereken teklifler ve ana görevler alabilirsiniz: ücretsiz Steam Cüzdan bakiye kartları. İhtiyacınız olan tek şey InboxPounds'a kaydolmak ve başlamak. 

  1. PrizeRebel

PrizeRebel, ücretsiz anketleri tamamlamanız için size ödeme yapan çevrimiçi anketlere dayalı bir web sitesidir. 8 milyondan fazla üyesi var ve şu ana kadar kullanıcılarına 17 milyon dolardan fazla ödeme yaptılar.

Anketleri doldurduğunuz ve farklı konular hakkında fikir beyan ettiğiniz için para alırsınız. Bu anketleri tamamlamanız karşılığında puan alacaksınız. Yeterince puan biriktirdikten sonra, bunları Steam parasına dönüştürebilirsiniz.

ÜCRETSİZ STEAM KODLARI İÇİN TIKLA

Şifre: teknolly

Tepkiniz Nedir?

like
7
dislike
2
love
4
funny
4
angry
5
sad
3
wow
5