Whatsapp Başkasının Mesajları Okuma Yöntemi Güncel

Başkasının whatsapp mesajlarını okuyabilirmiyiz ? Bu yazı sayesinde artık okuyabileceksiniz..

Whatsapp Başkasının Mesajları Okuma Yöntemi Güncel

Merhabalar bugün size bu yazımda basit ama etkili ve belki çoğunuzun bilmediği bir yöntemi açıklayacağım hedef kişinin Whatsapp konuşmalarını okumanın ne kadar kolay olduğunu görünce şaşıracaksınız.

Gelelim anlatıma herkes Whatsapp web uygulamasını biliyordur, bilgisayar üzerinden Whatsapp kullanmanızı sağlar ve anlık eşitlenir.

Eşitlenmemesi zaten söz konusu değil telefonun mutlaka bağlı olması gerek Whatsapp web uygulamasını kullanabilmek için. Her neyse size anlatacağım şeyi adım adım yaptığınızda Whatsapp web yardımı ile hedef kişinin Whatsap mesajlarını okuyabileceksiniz.

1. adım olarak cep telefonunuzun web tarayıcısını açın Google Chrome yada hangisini kullanıyorsanız. Whatsapp web uygulamasının sitesine girin tabi mobilde olduğunuz için Whatsapp web giriş için kullanılan QR kod çıkmayacaktır.

Tam burada yapmanız gereken şey tarayıcıyı ayarlarından masaüstü görünümü iste seçeneğini aktif etmektir. Bütün mobil web tarayıcılarda mevcuttur.

Daha sonra QR kodunun geldiğini göreceksiniz ve olayın asıl kısmına geldiniz hedef kişinin cep telefonunu bir şekilde alarak Whatsapp’a girmelisiniz bişeye bakcam internetim yok anneme yazcam birini arıyıcam gibi sosyal mühendislik yöntemleri ile telefonu alın ve Whatsapp a girin Whatsapp uygulamasında seçenekler kısmına geldiğinizde Whatsapp web’i göreceksiniz o kısıma girince sizden kameraya QR kodu okutmanızı isteyecektir.

Kendi telefonunuzun tarayıcısında açmış oduğunuz web.whatsapp.com sitesindeki QR kodunun hedef kişinin telefonunun kamerasına gösterdiğiniz anda hedef kişinin Whatsapp’ı sizin telefonunuzdaki web tarayıcıda açılacakdır.

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
1
love
0
funny
0
angry
1
sad
1
wow
0
Buraya Reklam Verebilirsiniz.Gönderi Ayrıntıları (Alt) 468x60