Wifi Şifresi Öğrenme Yöntemi 2022

internetimizin olmadığı zamanlarda ne yapacağız? Wifi şifresi öğrenme yöntemi ile bu problemimize nokta koyacağımızı düşünerek sizinle paylaşıyorum.

Wifi Şifresi Öğrenme Yöntemi 2022

Çağımız şartlarında internet hepimizin olmazsa olmazlarından birisi olduğu konusunda sanırım hemfikiriz. Herhangi bir yerde boş zamanımızda açıp internette gezerek vakit harcamak hepimize eğlenceli geliyor değil mi ? Peki internetimizin olmadığı zamanlarda ne yapacağız? Wifi şifresi öğrenme yöntemi ile bu problemimize nokta koyacağımızı düşünerek sizinle paylaşıyorum.

Yakındaki Wifi Şifrelerini Nasıl Öğrenirim?

Yaygınlaşan akıllı telefon ve taşınabilir bilgisayar kullanımıyla birlikte her alanda mobil yani taşınabilir internet ihtiyacımız artıyor fakat operatörlerin yüksek fiyat ve kısıtlı internetleri sebebiyle dilediğimiz gibi bir internet kullanımı sağlayamıyoruz. Bu sebepten ötürü Wi-Fi yi açtığımızda çevremizdeki aktif ve şifreli olan internetlere nasıl bağlanacağımız konusunda çözüm arayışı içine giriyoruz. Bu yazımızda sizlere Wifi şifre gösterici ve Wifi şifresi bulma ile ilgili bir uygulama hakkında konuşacağız. Bu işlemleri yaparken kesinlikle telefonunuza root ve jailbreak gibi uygulamalar yapmayacaksınız ve istediğiniz her yerde kolay bir şekilde internete erişebileceksiniz.

Tabi ki bu uygulamayı kullanırken de ufak bir internet ihtiyacımız olacaktır mobil internetinizden harcayarak veya gideceğiniz bölgeye gitmeden önce internet bulunan bir ortamdan bu uygulamayı kullanarak problemi çözüp o bölgedeki interneti vardığınızda rahatça kullanabilirsiniz. Uygulamamız her daim şifreleri göstermeyebilir başarı oranının %90 civarında olduğunu söylemek istiyorum.

Şimdi sizlerle uygulamayı paylaşalım.

Android Cihaz Kullanıyorsanız uygulamayı indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

IOS Cihaz kullanıyorsanız uygulamayı indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bu yazımız bu kadardı diğer yazılarda görüşmek üzere. Unutmadan teknoloji ile ilgili diğer ilgi çekici yazılarımıza bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tepkiniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0