Yeni Nesil Film İnceleme Topluluğu : FilMatik

Bu yazımızda kendilerini " Yeni Nesil Film İnceleme Topluluğu" olarak adlandıran FilMatik'i inceledik. Umarız siz de bu projeyi beğenirsiniz.

Yeni Nesil Film İnceleme Topluluğu : FilMatik

FilMatik.NET yeni nesil film izleme anlayışını kitlelere sunmak için hizmet vermekte olan özel bir platformdur.  Sadece film ile sınırlı kalmayan bu harika platform aynı zamanda dizi ve anime gibi farklı seyir ayrıcalıklarını da beraberinde getirmektedir.
En merak edilen film haberleri, dizi haberleri ve anime haberleri için sizlerde güncel paylaşımların yapılmakta olduğu bu siteye göz atabilirsiniz.


Hiçbir ücret gerektirmeden siteyi ziyaret edebilir ve film ile ilgili aradığınız pek çok bilgiye habere ve film tavsiyelerine kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz kolayca kayıt olarak sizlerde değerli tavsiyelerinizi bu özel platform üzerinde paylaşarak diğer kullanıcılara fayda sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin büyük bir film takipçi kitlesini bir araya getirmekte olan site üzerinden sizlerde film hakkında çeşitli yorumlar yapabilir yada incelemesi yapılmamış olan bir film veya dizi incelemesi yazıp admin onayına gönderebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her türden film, anime ve dizinin paylaşımını kolayca bulabilir dilerseniz kayıt olarak sizlerde özel paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

FilMatik Nedir?

Film ve dizi tutkunlarının bir numaralı buluşma noktasını oluşturan FilMatik izlemeyle alakalı çeşitli paylaşımları zengin bir içerik kalitesiyle üzerinde barındırmaktadır.
Filmatik üzerinden çeşitli dizi paylaşımlarını yaparak geniş kitleler arası bilgi ve içerik kazanımı sağlayabilirsiniz. Site adresi üzerinde kesinlikle hakaret barındıran içeriklere yer verilmemektedir. Kayıt olarak paylaşım esnasında ya da hakaret barındırmakta olan yorumlar gözlemlenirse kullanıcının site üzerindeki üyeliğine son verilmektedir.

Aynı zamanda izlemeyi severler topluluğu olarak inceledikleri film ve dizilere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Web site adresi üzerinde eşitli türden film ve dizi tavsiyelerinde, paylaşımlarında bulunduğunuz her an inceleme başına puan kazanma ayrıcalığı sizleri beklemektedir. Film keyfinizi katlarken puanlarınızı da paylaşımlarınız ile her defasında katlanmaya devam etmektedir.  Ay sonu kullanıcıların yapmış olduğu paylaşımlardan ileri gelmemekte olan puanları doğrultusunda çeşitli sürpriz hediyeler film severleri beklemektedir.

Türkiye’nin en popüler ve en etkileşimli film ve dizi platformu aynı zamana eğlenirken kazandıran sitesine sizlerde şimdi hemen üye olabilir en popüler paylaşımlara imza atabilirsiniz. 

Tepkiniz Nedir?

like
2
dislike
0
love
0
funny
1
angry
0
sad
0
wow
1