YouTube videolarını ücretsiz indirme

YouTube videolarını ücretsiz indirme

YouTube videolarını indirmek şaşırtıcı derecede kolay ve denemek için birçok neden var. Örneğin. İnternet bağlantısı olmadan onları izlemenizi sağlar, bu da kendinizi güvenilir mobil internet erişimi olmayan yerlere, uçaklara, trenlere ve gezilere eğlendirmek için idealdir.

Sınırlı veri iznine sahip bir mobil internetiniz varsa YouTube videolarını indirmek de harikadır. Ev Wi-Fi'nizi kullanarak bunları telefonunuza indirebilir ve veri tahsisini geçme riski olmadan hareket halindeyken izleyebilirsiniz.

YouTube videolarını indirmek için üçüncü taraf uygulamaları kullanmak, Youtube'un hizmet şartlarına aykırıdır ; bu, yalnızca doğrudan sunucularından video akışı yapabileceğinizi belirtir. YouTube videolarını indirmek, telif hakkı sahibinden izin almadıkça, herkese açık alanda yoksa veya videoya kendiniz sahip olmadığınız sürece sizi olası telif hakkı ihlaline de açar.

Bununla birlikte, YouTube web hizmeti ve kendi uygulamaları aracılığıyla video indirmek için bazı yollar sunuyor. Bu kılavuzda, bunun nasıl yapılacağını açıklayacağız ve sizi iPhone, Android, Mac ve PC için mevcut diğer seçeneklere yönlendireceğiz. 

İndirmek için siteler : savefrom.net , ytvideoindir.com , tubemate

Tepkiniz Nedir?

like
2
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
2